Facebookta Mesaj Silme

facebook-toplu-mesaj-silme-eklentisi[1]

İntereti birçoğumuz eş-dostlarla, arkadaşlarımızla iletişim kurmak için kullanıyoruz. Eskiden bunu msn gibi programlara yaparken günümüzde neredeyse dünyanın tümü Facebook’u kullanmakta.

Facebookta iletişimde olduğun kişilerle yazıştın yazıştın sonunda mesaj kutunda biriken mesajlar bir süreden sonra görüntü kirliliği ve aradığın mesajı bulamama gibi sorunlar doğurdu. Yeter dediniz silmeye karar verdiniz mesajları, aradınız taradınız sil diye bir ibareye rastlamadınız sadece arşivleyebiliyordunuz mesajlarınızı. Bu duruma kökten çözüm bularak artık Facebookta ki mesajlarınızı rahtlıkla silebilmeniz için aşağıdaki anlatacağım yöntemleri geliştirdiler bakalım neymiş bu yöntemler… Facebook Mesaj Silme

Facebook Mesajları Silme Yöntemi

Facebook kodlayıcıları mesajlarınızı silebilmeniz için herhangi bir sistem geliştirmemişler ancak siz bu işlemi tarayıcınıza ekleyeceğiniz eklentiler sayesinde facebook mesajlarınızı silebilir hale geleceksiniz. Fare imlecinizi Facebook çubuğunda ki mesaj resmine getirerek aşağıya doğru açılan “Tümünü Gör yada Hepsini Gör” metnine farenizle basıp mesajlarınızın hesinin bulunduğu yere giriyorsunuz.

  1. Google Chrome Tarayıcısını tercih eden kullanıcılar için burada bulunan ekletiyi
  2. Mozilla Firefox’u tercih eden kullanıcılar ise burada bulunan eklentiyi tarayıcılarına yüklemeleri yeterli olacaktır.